«КРISchool»: «Загадки металу: від сокири до Термінатора»

🔹 Запрошуємо на майстер-клас від викладача Інституту матеріалознавства та зварювання імені Є.О. Патона Лук’яненка Івана в рамках вебінарів та майстер-класів від викладачів та студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського.

🔹 Ніколи не чув про ливарне виробництво, а «рідкий метал» асоціюється з фільмами про Термінатора? Тоді приєднуйся до лекції та дізнайся:
• як виготовляли вироби з рідкого металу сотні років тому?
• як змінилися ці технології у наш час?
• як отримати художній виріб за 15 хвилин?

📝 Реєстрація.
🕓 Коли: 18.05.2021, о 17:00