Підготовка сучасних фахівців на Інженерно-фізичному факультет


Під час навчання кожен студент, і я у тому числі, починає задумуватися про своє майбутнє. Страх неправильного вибору змушує спробувати себе у ролі, як теоретика так і практика у якомога більших стезях.

Одну з ролей, а саме – науковця, можна успішно приміряти на себе у ході навчання. Під час виконання магістерської дисертації у мене, як і у інших студентів, була можливість проводити дослідження у лабораторіях факультету, на сучасному та унікальному для України обладнанні, яке забезпечує дослідження структур за допомогою оптичного та електронного мікроскопівфазового аналізу тощо.

Тому при вступі до аспірантури я чітко розуміла, що його наявність у значній мірі полегшить процес написання докторської дисертації і збереже найдорогоцінніший у нашому світі ресурс – час. Я можу бути спокійною, адже отримання експериментальних даних та їх опрацювання проводиться оперативно, а значить робота над будь-яким проектом, старт-апом, докторською дисертацією тощо, не буде затягуватися.

Смірнова Я., аспірантка 1 курсу кафедри ЛВЧКМ

Робочий телефон: (044)-204-82-16 Робоча кімната: 416-9 Поштова скринька: foundry@kpi.ua; m.yamshinskiy@kpi.ua Освіта: 2002 рік. – закінчив інженерно-фізичний факультет Національного технічного університету України „Київський політехнічний інститут”. Отримав кваліфікацію „магістр металургії”. 2005 рік. – захистив кандидатську дисертацію на тему „Ливарні жаростійкі сталі для виробів, що працюють в агресивних середовищах при температурах до 1250°С”. З 2007 року працює на посаді доцента кафедри. 2019 рік. – захистив докторську дисертацію на тему „Жаростійкі та зносостійкі ливарні сплави на основі заліза для роботи в екстремальних умовах”.