Пішов з життя академік НАН України, доктор технічних наук, професор Віктор Іванович Дубодєлов

Колектив інженерно-фізичного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського глибоко сумує та висловлює щирі співчуття  рідним, колегам та друзям у зв’язку з тяжкою втратою  відомого вченого, академіка НАН України, доктора технічний наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, лауреата Премії імені З. І. Некрасова НАН України Віктора Івановича Дубодєлова. Життя і діяльність Віктора Івановича тісно було пов’язано з інженерно-фізичним факультетом. Формування наукового світогляду багатьох поколінь металургів та матеріалознавців, ливарників не можливо уявити без наукових праць Віктора Івановича. Віктор Іванович завжди приділяв особливу увагу до проблем забезпечення кадрами вищої кваліфікації  науково-педагогічних колективів кафедр ІФФ, змісту освіти ливарників та металургів. Віктор Іванович прожив повнокровне, сповнене вагомими здобутками і перемогами, корисне для кожного із нас, науки і освіти, суспільства в цілому життя. Пам’ять про нього завжди житиме в наших серцях в добрих справах колективу викладачів, студентів та майбутніх поколіннях випускників.

Від імені колективу
Декан ІФФ                                                                                   Петро Лобода