Вітаємо вас з рекомендаціями!

Списки рекомендованих до зарахування на основі повної загальної середньої освіти!!!

Ключові дати:
• за державним замовленням (бюджет) необхідно подати з 28 липня по 2 серпня. Відбіркова комісія в цей період працює щодня без вихідних, з 09:00 до 18:00.
• за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) необхідно подати з 28 липня до 12 серпня. При особистій подачі бажано подавати після 02 серпня, оскільки бюджетники будуть в пріоритеті. Розклад роботи відбіркових комісій дивись на зображенні.
• 09 серпня – зарахування вступників за державним замовленням
• 17 серпня – зарахування вступників за кошти фізичних та юридичних осіб

День подання документів НІЯК НЕ ВПЛИВАЄ на ваше місце в рейтингу.

Перелік необхідних документів!!!
Покрокова інструкція подачі документів