Вступ на 1 курс (за дипломом молодшого спеціаліста)

Якщо ти закінчив коледж чи технікум та одержав диплом молодшого спеціаліста, ти маєш право вступати на основі свого диплома до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на перший курс, але навчатись за скороченою програмою 3 роки, замість 4. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти.

Прийом на навчання за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на базі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня „молодший спеціаліст” здійснюється за конкурсом.

Вступ на навчання за державним замовленням відбувається:

– за результатами Національного мультипредметного тесту (НМТ):

• українська мова
  • математика
  • та фізики або іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської), або хімії, або біології чи історії України (третій предмет за вибором вступника).

– можна скористатись результатами НМТ 2022 року (виключно повністю весь тест, міксувати результати НМТ-2022 та НМТ-2023 не можна) або за результатами ЗНО 2020 та 2021 рр.:

– та мотиваційного листа.

Вступ на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб відбувається лише за результатами розгляду мотиваційного листа.

Складники мотивацiйноrо листа:

1. Обгрунтування вибору вступником КПI iм. Іropя Сiкорськоrо для здобуття вищої освiти.
2. Бачення вступником власного майбутньоrо та внеску у розвиток суспiльства після завершення навчання в КПI iм. Ігоря Сiкорськоrо.
3. Виклад попереднiх здобуткiв вступника (участь та перемоги у конкурсах, олiмпiадах, iнших освiтнiх та професiйних заходах; наявнiсть досягнень у навчаннi у вiддiленнi доуiнверситетської пiдготовки КПI iм. Ігopя Сiкорського (для вступникiв на навчання для здобуття ступеня бакалавра); наявнiсть публiкацiй (за наявностi) з повним бiблiографiчним описом та посиланнями, наявнiсть патентiв та авторських свiдоцтв (за наявностi), волонтерська дiяльнiсть або iншi здобутки, про якi вступник виявив бажання повiдомити та якi вплинули на його вибiр КПI iм. Ігоря Сiкорського для здобуття вищої освiти, допоможуть у навчаннi або потребують розвитку в закладi вищої освiти).
4. Пiдпис з вказанням iм’я та прiзвища вступника.

Прийом заяв і документів, вступні випробування, конкурсний відбір та зарахування на навчання вступників на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст проводиться в такі строки:

Терміни вступної кампанії в 2023 році:

01 липня – Початок реєстрації електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів (в ЄДЕБО на вебсайті за адресою https://vstup.edbo.gov.ua/).

19 липня – Початок подання заяв та документів

31 липня- Закінчення подання прийому заяв та докуметів від вступників

не пізніше 05 серпня – Оприлюднення рекомендації на місця за державним замовленням

не пізніше 18:00 08 серпня – Закінчення прийому оригіналів для зарахування за державним замовленням