«КРISchool»: «Магія металу: мистецтво створювати майбутнє»

🔹 Запрошуємо на майстер-клас від старшого викладача, к.т.н. Інституту матеріалознавства та зварювання ім. Є.О. Патона Івана Лук’яненка в рамках вебінарів та майстер-класів від викладачів КПІ ім. Ігоря Сікорського та провідних компаній.

🔹 Під час майстер-класу дізнаєтесь:
• що може статися коли класика, технології та передова наука концентруються в одному місці?
• як втілити свою уяву в готовому виробі?
• як приборкати метал та створювати шедеври?

📌 Кількість місць обмежена, захід буде проведено з дотриманням карантинних вимог.

📋 Telegram-група для обговорення та програма заходу
📝 Реєстрація.
🕓 Коли: 28.10.2021, о 16:00